книжкова полицяНЕ ЗГАСНЕ СВІЧКА ПАМ'ЯТІ НАРОДНОЇ

Ой, жалобо, вкраїнська жалобо!
Та чому ж ти не маєш кінця?
Перехрестимо жалібно лоба.
І — до смертного знову вінця...
А. Листопад

24 листопада День пам'яті жертв голодоморів, який відзначається кожної четвертої суботи листопада.
Голодомор став страшною трагедією для українського народу. В історичній літературі немає одностайності щодо причин голодомору 1932 – 1933 років.


          Вшановуючи пам'ять померлих та усіх, хто зазнав голодомору, українська література художнім словом підтверджує свідчення очевидців, що зафіксовані в документах, показує, якими були ці жахливі роки. Це як контрольне нагадування про осмислення майбутнього України.


                                      

    До Дня пам’яті жертв голодоморів бібліотека презентувала   книжкову виставку «І поліг наш народ наче скошене жито...», на якій були представлені науково-популярні видання, історичні та архівні матеріали, що підтверджують про штучно зорганізований сталінський геноцид, спрямований на винищення українського народу. Під час виставки були зачитані уровки з представлених книжок та на знак вшанування жертв голодомору була запалена свічка пам’яті.

17  ЛИСТОПАДА  ДЕНЬ  ПРАЦІВНИКІВ  СІЛЬСЬКОГО  ГОСПОДАРСТВА

   Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства.   Це свято присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році.   Наш край завжди славився своїми чорноземами і людьми, які плекають на рідній землі найсвятіший із всіх скарбів - хліб.   У нас на Україні  ведеться так, що хліб у хаті - то багатство, сіль то гостинність і щирість.

    ДОРОГІ ПРАЦІВНИКИ ЗЕМЛІ, З ЦИМ ПРЕКРАСНИМ СВЯТОМ ВАС ВІТАЄМ:

             Честь і слава хліборобам,
                                                 Хай звучать для Вас пісні!
                                                 Хлібороби хліб нам роблять
                                                 Знайте ви про це усі.
                                                 На руках у них буває
                                                 Пил, земля та не дарма
                                                 Кожен скаже, кожен знає:
                                                 Кращих рук, як ці нема.


До цього свята  сільська бібліотека оформила книжкову виставку "Осінній вернісаж для людей сільського господарства".                                                                                                                                    
  18 жовтня - 120 років від дня народження О.М.Воліна (1898 - 1975), народного артиста УРСР ( з 1956), уродженця с. Круподеринці.
21 вересня на Другу Пречисту село Круподеринці відзначає День села. До цього свята бібліотекарем сільської бібліотеки було організовано виставку-експозицію «Краса людськими руками». На виставці представлено роботи місцевих рукодільниць: Яни Лисенко, Варвари Сергієнко, Ніни Бабенко та Людмили Лахижі.
Для багатьох мистецтво – прекрасна можливість для самовираження, майстриня вкладає у виготовлення виробу душу. Тож поважаючи їх працю сільський голова Валерій Житинський відзначив усіх учасниць подарунками.
Та книжкову виставку «Маленька крапелька величної держави – моє село, що вічно буде жить»,де були представлені книги про село та вишитий рушник до Дня Незалежності.Коментарі